سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای سامانی عزیز و همه دانش آموزان مدرسه راهنمایی دانشمند. بسیار خوشحالم که با این وبلاگ آشنا شدم. من در حال سرچ اسم خودم بودم و انتظار داشتم صفحه ویکی پدیا بالا بیاید. خیلی هیجان زاده شدم از این که اسمم در صفحه ی پر ارزش تری بالا آمد. عرض خسته نباشید و خدا قوت خدمت جناب آقای سامانی. خاطرات بسیاری از مدرسه راهنمایی دانشمند و جناب آقای سامانی دارم. با وجود اینکه اعتقادی به آموزش و سیستم آموزشی بدین گونه که اجرا می شود ندارم، عاشق مهربانی و دلسوزی جناب سامانی هستم. دوستت دارم عباسعلی سامانی. از آن انسان هایب هستی که با نیکی در ذهن من ماندگاری

kassaiankamran@gmail.com

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

سلام جناب کساییان

از حسن نظر شما متشکرم . با شما تقریبا هم عقیده ام ولی چاره ای نیست باید با همین روش فعلا ادامه داد !!! از ارتباط شما خیلی خوشحال شدم ./سامانی

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

یادداشتی از آقای کامران کساییان

یادگاری از آقای آرمان صعودی

یادداشتی از آقای محسن اسلام پور

سامانی ,  ,جناب ,آقای ,شدم ,راهنمایی ,آقای سامانی ,جناب آقای ,    ,که با ,راهنمایی دانشمند ,مدرسه راهنمایی دانشمند

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب علمی طراحی داروخانه و مطب دندانپزشکی نرخ فوری صحف مکرمة بهترین وبلاگ دانلود موزیک و موزیک ویدئو مرکز پرستاری مراقبتی توان سلامت گروه سلامت محیط و کار مهم ترین کانال ها در شبکه های اجتماعی گل و گیاه ظرافت